Завершення декади спеціальності

12 April 2018

Ось і завершилась декада спеціальності «Маркетинг» відділення «Електрична інженерія та комерційна діяльність». Всі проведені заходи сприяли професійній підготовці висококваліфікованих та компетентних фахівців в галузі управління та адміністрування. Декада проходила надзвичайно насичено та продуктивно. Студенти та викладачі коледжу вкотре дивували своїм творчим потенціалом, креативністю, неординарним мисленням, здатністю імпровізувати та вмінням створити незабутні враження.

За активну участь у проведенні декади спеціальності «Маркетинг» заступник директора з навчальної роботи І.Й.Блозва нагородив грамотами студентів: Красноперу А., Вовчук М., Пішко Ю., Танасійчук А. (група К-31); Мельничук Т., Івасечко О., Заброцьку Т.,Чубак О., Зурнаджи Р. (група К-21).