СУЧАСНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ КРОКУЮТЬ БОРЩІВСЬКИМ АГРОТЕХНІЧНИМ КОЛЕДЖЕМ

13 April 2018

В Борщівському агротехнічному коледжі завершилася декада спеціальності «075 Маркетинг», в рамках проведення якої, викладачі соціально-економічних дисциплін Березовська Т.І. та Сарап Р.К. креативно, творчо та по-сучасному представили дебют заняття з використанням новітніх мультимедійних технологій на базі освітніх сервісів WEB 3.0, що дають можливість співпраці викладача та студентів через персональні комп’ютери та мобільні додатки на смартфонах.
Заняття з історії України проходило як підсумкове в формі підготовки до здачі ДПА. Студенти групи К-11, працюючи двома командами, показали справжній змагальний запал і бажання перемогти команду-суперника. Капітани Збриська Вікторія (команда «Надзбручанка») і Курилович Аня (команда «Юні історики») на відмінно справились з менеджерськими обов’язками. Інтрига і очікування загального результату не відпускали учасників до останніх хвилин заняття. А перемогла у підсумку дружба! Кожна з команд отримала по 54 бали!