Відкриття декади відділення

18 April 2018

16 квітня поточного року розпочалася декада найбільшого і найдавнішого відділення Борщівського агротехнічного коледжу, яке сьогодні звично називають «Агроінженерія». Багато десятиліть поспіль усі, хто навчався у коледжі, називали це відділення механічним. Професія технік-механік дійсно була і залишається однією із небагатьох, що постійно потрібна на ринку праці. А кваліфікація, яку здобувають сотні здібних і талановитих хлопців та дівчат, надавала і завжди надаватиме чудову можливість здійснювати якісну підготовку фахівців своєї справи. Навчаючись за спеціальністю «Агроінженерія», студенти здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст», а також популярні в державі робітничі професії: слюсаря з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, водія автотранспортних засобів.

В рамках проведення декади запланована презентація навчального посібника Кіяшка В.М., Тіхонова О.В., Борхаленка Ю.О., Шатрова Р.В., Опалко В.Г., Гриса В.П. «Експлуатація машин і обладнання», олімпіади, відкриті заняття, конкурси на кращого знавця навчальної дисципліни, майстер-клас «Використання сучасного діагностичного обладнання для автомобілів», День відкритих дверей. Декада триватиме до 21 квітня.

Mostly Clear

Mostly Clear