Відкрите заняття з української мови

18 April 2018

17 квітня 2018 року в рамках декади відділення «Агроінженерія» відбулося відкрите заняття з української мови у групі Аі-012. Тема заняття: «Правопис складних слів (іменників, прикметників, числівників). Тренувальні вправи». Метою заняття було розширити і узагальнити знання та практичні вміння студентів з теми, удосконалити навички розпізнавати мовні явища та принципи правопису, встановлювати відповідність між ними, групувати їх, доповнювати; системно привчати студентів з підручником та тестовими завданнями, наближеними до завдань, рекомендованих для здачі ДПА з української мови у формі ЗНО.

Студенти працювали у групах, записували і конспектували словникові диктанти, редагували словосполучення, активно брали участь у імпровізованих творчих перегонах.

Проведене відкрите заняття за темою «Правопис складних слів» є першим із циклу занять, які заплановані з метою систематизації знань та правописних вмінь, а також з метою формування мовної та мовленнєвої компетенції.