Участь в засіданні обласного методоб'єднання

23 April 2018

19 квітня поточного року на базі ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж імені Є.Храпливого» відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізики та астрономії ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області. Учасником засідання методоб’єднання від Борщівського агротехнічного коледжу був викладач фізики та астрономії, голова циклової комісії фундаментальних дисциплін Юзва П.П.

Цього ж дня на базі Заліщицького аграрного коледжу було організовано та проведено другий етап Всеукраїнської олімпіади з фізики серед студентів закладів освіти, участь в якому взяв студент групи Аі-011 Шкільнюк Андрій.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім. Є.Храпливого» Глова В.С. та голова обласного методоб’єднання викладачів фізики та астрономії Кулій Н.О.

Учасники методичного об’єднання були присутні на засіданні бінарного фізико-хімічного гуртка на тему: «Вода чарує, вода лікує, вода не жартує», ознайомилися з матеріально-технічною базою навчального закладу, відвідали музей та дендропарк коледжу. Завершилася робота методоб’єднання оголошенням результатів ІІ етапу олімпіади та нагородженням переможців.