Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Учбово-дослідне господарство
Завідувач
учбово-дослідним господарством


Стецишин 
Олег Ярославович


тел.роб. 2-18-62

Учбово-дослідне господарство є структурним підрозділом Борщівського агротехнічного коледжу без права юридичної особи. Діяльність пов’язана з процесом підготовки фахівців для всіх галузей агропромислового комплексу, проведенням науково-дослідних робіт, практичної підготовки студентів, виробництвом і реалізацією сільськогосподарської продукції.
Основними завданнями та функціями учбово-дослідного господарства є:
 • Створення необхідних умов для проведення практичних занять, навчальної, технологічної і виробничої практик студентів на основі широкого впровадження досягнень сучасної науки, техніки, передового досвіду та апробації нових технологій в процесі яких формуються професійні вміння і навички майбутніх фахівців;
 • Моделювання і удосконалення форм і методів ведення сучасного господарства;
 • Виробництво і переробка сільськогосподарської продукції з впровадженням сучасних технологій та її реалізація.
 • Отримання високих стійких врожаїв сільськогосподарських культур.

Діяльність учбово-дослідного господарства

Учбово-дослідне господарство організовує виробниче навчання та практику відповідно до порядку надання робочих місць для проходження студентами виробничого навчання та практики. В учбово-дослідному господарстві згідно з робочим навчальним планом навчального закладу здійснюється професійно-практична підготовка студентів, де вони:
 • Послідовно набувають первинні професійні уміння і навички виконання робіт.
 • В складі навчальних груп під керівництвом майстрів виробничого навчання послідовно закріплюють одержані первинні професійні уміння та навички, навчаються використовувати сучасну техніку, механізми та інструменти, виконувати роботи, передбачені робочими навчальними планами.
 • Удосконалюють здобуті знання, уміння і практичні навики, що необхідні для досягнення відповідного рівня кваліфікації.

Навчальні практики з спеціальності «Виробництво і переробка продукції рослинництва» проводяться на базі колекційно-дослідного поля виробничого підрозділу коледжу в структуру якого входять теплиця, парники, колекційні і дослідні ділянки, де вирощують польові, ягідні, плодові, овочеві, культури, саджанці, розсаду овочевих культур. Студенти виконують роботи з технологічних процесів вирощування розсади і догляд за польовими та овочевими культурами тощо, виконання яких сприяє становленню студентів як фахівців із обраної спеціальності.

Учбово-дослідне господарство пропонує послуги з таких видів робіт: шліфування валів всіх типів, ремонт паливної апаратури, вироби з металу, столярні, слюсарні, електрозварювальні роботи, ремонт електродвигунів, двигунів внутрішнього згоряння, діагностика гідросистем сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва.
В користуванні учбово-дослідного господарства є 459,5 га. ріллі. Основними культурами, які вирощуються в господарстві з дотриманням сівозміни, є озима пшениця та озимий ячмінь, озимий ріпак, яра пшениця, ярий ячмінь, овочеві культури. На приміщення для утримання тварин виготовлено інвентаризаційні паспорти. На право постійного користування землею Борщівським агротехнічним коледжем виготовлено державні акти на землю.
Для обробітку ріллі, вирощування і збирання сільськогосподарських культур, господарство має в користуванні такий склад сільськогосподарської техніки:
Трактори
Автомобілі
Комбайни
Т-150К, МТЗ-82, ЮМЗ- 6К,
Т-150, ДТ-75, Т-40,
Т-25, Т-70С
 
ЗІЛ-4502, САЗ-3507, ГАЗ-52,
 ЗАЗ-958, ГАЗ-53, УАЗ-452,
ВАЗ-2121, КАМАЗ, КАВЗ,
ІЖ-2715, ГАЗ-2411
Дон-1500,
Нива-СК-5

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

 • map: мапа
 • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
 • E-mail: 1
 • Post: 48702

Погода

Переважно хмарно

-3°C

Борщів

Переважно хмарно

Вологість: 96%

Вітер: 6.44 km/h