Ukrainian English German Italian Polish Spanish
Items filtered by date: Friday, 04 May 2018

Приїзд відомих та унікальних людей, успішних, цікавих та знаних в Україні фірм, об’єднань, компаній та представників провідних торгових марок – це завжди важлива подія у житті студентів та викладачів Борщівського агротехнічного коледжу, це прекрасна можливість у співпраці з ними побачити нові горизонти, нові перспективи подальшого ефективного розвитку та становлення.

         Зустріч студентів відділення «Агроінженерія» з представниками торгової марки «Дніпро-М», що відбулася 2 травня 2018 року стала для них надзвичайно корисною фаховою консультацією, цікавим кваліфікованим майданчиком для спілкування, для пізнання переваг та особливостей своєї майбутньої професії.

         Під час дуже пізнавальної години спілкування кожен мав можливість ознайомитися з якісною продукцією відомої в Україні торгової марки «Дніпро-М». Особливе зацікавлення викликали у студентів ручні інструменти та зварювальне приладдя.

         В процесі цікавого майстер-класу добре підготовлені, мотивовані та комунікабельні представники фахово, доступно і кваліфіковано пояснювали молодим аграріям особливості використання зварювального обладнання, його характеристики та переваги. Усі охочі та найактивніші із студентської аудиторії скористалися нагодою використати зварювальне обладнання на практиці. Як результат - проведено імпровізований фаховий конкурс і навіть встановлено його переможців.

         Третє місце посів студент другого курсу відділення «Агроінженерія» Андрій Варчак, друге місце посів студент-однокурсник Олександр Паньків, а переможцем став дещо спритніший їхній товариш Вадим Галушка. Призери конкурсу отримали цінні подарунки, а всі учасники заходу – багато гарних вражень, нових знань та сувенірну продукцію торгової марки «Дніпро-М».

         Колектив викладачів, завжди охочі до подібних заходів, енергійні та невгамовні студенти, адміністрація освітнього закладу висловлюють щиру подяку керівництву торгової марки «Дніпро-М», а також її представникам Дишлевій Анні, Чорному Сергію та Манько Богдану, які завітали в Борщівський агротехнічний коледж з дійсно важливою місією підтримувати потенціал та ентузіазм молодого покоління, за цінні подарунки для освітнього аграрного закладу .

         Сподіваючись на подальшу співпрацю, Борщівський агротехнічний коледж бажає торговій марці «Дніпро-М» залишатися лідером у реалізації своєї якісної і дуже затребуваної продукції на українському ринку та за межами України. Завдяки таким корисним та потрібним акціям, майстер-класам є нагода переконатися, що українська молодь дуже прихильна до подібних перспективних та креативних проектів.

Published in Всі новини

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702