Ukrainian English German Italian Polish Spanish
Items filtered by date: Friday, 01 December 2017

Війна – це жах,війна – це руйнація,війна – це смерть... Офіційно її немає, та  вона поруч щодня. .Але є ті, для яких Батьківщина більша за життя.

Це наші герої, наші хлопці, чоловіки, це мужні воїни, що зі зброєю в руках захищають східний кордон України, це лікарі, які виривають поранених в АТО з лап смерті, ставлять їх на ноги, це волонтери, на плечах яких тримається забезпечення наших солдатів продуктами, різноманітними смаколиками, медикаментами та багато чим іншим, вкрай необхідним у щоденній ратній роботі воїна. Зрештою, ще всі ті, хто пожертвував хоча би краплиною своїх статків заради України, заради її майбутнього.

В прагненні підтримати наших відважних воїнів єднаються і дорослі,і молодь, і діти. Проводяться теплі зустрічі із своїми героями – земляками.
Отож і  ми вітали нашого воїна – земляка Василя Беркича  та волонтера Івана Грицака, яких ми запросили, щоб сказати найщиріші слова вдячності за їх відвагу, мужність та героїзм

Published in Всі новини

Відповідно до графіку навчального процесу в Борщівському агротехнічному коледжі відбулися збори зі студентами випускних груп щодо проходження переддипломної практики. Переддипломну практику студенти проходитимуть у провідних підприємствах Тернопільської та сусідніх областей.

Published in Всі новини

Протягом 21-23 листопада поточного року в Борщівському агротехнічному коледжі відбувся захист дипломних проектів студентами-заочниками з спеціальностей "Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва", "Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі", "Будівництво та експлуатація будівель і споруд", а також комплексного кваліфікаційного іспиту з спеціальності "Комерційна діяльність". Екзаменаційні комісії з вказаних спеціальностей очолювали висококваліфіковані фахівці з Подільського державного аграрно-технічного університету: Дуганець В.І., Панцир Ю.І., Пастух Ю.А., Олещук С.Я. Комісія гідно оцінила якість виконання дипломних проектів та знання студентів-заочників.

Published in Всі новини

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

10°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 69%

Вітер: 20.92 km/h