Ukrainian English German Italian Polish Spanish
Items filtered by date: Friday, 02 March 2018

02 лютого 2017 року закінчилися курси підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання, що проводилися на базі Борщівського агротехнічного коледжу. Цього року слухачами підвищення кваліфікації стали 13 майстрів виробничого навчання за напрямом «Водіння транспортних засобів», 11 слухачів за напрямом «Слюсарна, ковальська, токарна та зварювальна справа», 12 – за напрямом «Робота на тракторах, комбайнах та сільськогосподарських машинах». Адміністрація коледжу вручила свідоцтва про підвищення кваліфікації з побажаннями професійних успіхів та подальших перспектив.

Published in Всі новини

1 березня поточного року в рамках проведення декади спеціальності «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» викладачем будівельних дисциплін Гускою І.І. було проведено відкрите заняття на тему  «Основні поняття про дерев’яні конструкції». Метою даного заняття було пояснити студентам другокурсникам загальну структуру дерев’яних конструкцій. На відкритому занятті були присутні: Блозва І.Й., заступник директора з навчальної роботи, Поплета В.В., Гільтай В.В., Продан Н.С., Гонтарук В.В..

Published in Всі новини

Для вручення дипломів молодшого спеціаліста та зачитання наказу по Борщівському агротехнічному коледжі були запрошені директор навчального закладу Я.В. Козій та заступник з навчальної роботи І.Й. Блозва

З вітальними та напутніми словами до випускників звернулися завідувач відділення «Будівництва та експлуатація будівель та споруд» Гільтай В.В. та куратори груп Бігуняк Я.І. і Гуска І.І.

Published in Всі новини
Friday, 02 March 2018 11:11

День відкритих дверей

28 лютого поточного року в рамках проведення декади спеціальності «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» в Борщівському агротехнічному коледжі було проведено. День відкритих дверей. До навчального закладу завітали студенти ВПТУ, ПТУ, ліцеїв з різних районів. Майбутніх абітурієнтів зустріли директор коледжу Козій Я.В., завідувач відділення Гільтай В.В., голова циклової комісії будівельних дисциплін Продан Н.С..

Студенти професійно-технічного училищ мали змогу побачити аудиторії, лабораторії, поспілкуватися з студентами нашого навчального закладу.

Запрошені гості відчули атмосферу радості, побувавши на урочистому врученні дипломів студентам спеціальностей «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» і «Монтаж, обслуговування  устаткування і систем газопостачання»

Published in Всі новини

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

23°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 53%

Вітер: 11.27 km/h