Ukrainian English German Italian Polish Spanish
Items filtered by date: Thursday, 12 April 2018

Ось і завершилась декада спеціальності «Маркетинг» відділення «Електрична інженерія та комерційна діяльність». Всі проведені заходи сприяли професійній підготовці висококваліфікованих та компетентних фахівців в галузі управління та адміністрування. Декада проходила надзвичайно насичено та продуктивно. Студенти та викладачі коледжу вкотре дивували своїм творчим потенціалом, креативністю, неординарним мисленням, здатністю імпровізувати та вмінням створити незабутні враження.

За активну участь у проведенні декади спеціальності «Маркетинг» заступник директора з навчальної роботи І.Й.Блозва нагородив грамотами студентів: Красноперу А., Вовчук М., Пішко Ю., Танасійчук А. (група К-31); Мельничук Т., Івасечко О., Заброцьку Т.,Чубак О., Зурнаджи Р. (група К-21).

Published in Всі новини

4 квітня поточного року під керівництвом викладача Демчук О.В. проведено науково-практичну конференцію на тему: «Актуальні економічні питання в Україні » за участю студентів груп спеціальності « Маркетинг».

Конференція є важливим чинником підвищення ефективної професійної підготовки майбутніх фахівців,  передбачає індивідуалізацію навчання, сприяє формуванню активності, допитливості, спонукає до самостійних пошуків. У своїх доповідях дослідники представили ряд актуальних  питань: «Ефективний керівник: ключові компетенції для досягнення успіху» (ст. гр. К-21 Мельничук Т.); «Маркетинг та його сучасна концепція» (ст. гр. К-21 Зурнаджи Р.); «Безробіття молоді в Україні: шляхи та способи подолання» (ст. гр. К-21 Івасечко О.); «Соціальні стандарти в Україні та країнах ЄС» (ст. гр. К-31 Краснопера А.); «Біткойн – різновид  криптовалюти»(ст. гр. К-31  Стельмах Н.).

Доповіді студентів були актуальними, змістовними, цікавими та мали дослідницький характер, відрізнялися своєю оригінальністю.

Published in Всі новини

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

10°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 69%

Вітер: 20.92 km/h