Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Всі новини

Всі новини
 У НМЦ "Агроосвіта" розпочався заключний етап конкурсу '' Кращий куратор групи 2018''. Учасницею конкурсу є наш викладач Ольга Петрівна Куропатва. Побажаємо Ользі Петрівні премоги.
Студенти нашого коледжу вкотре довели, що вони не тільки можуть добре навчатися, а й ще те, що дуже талановиті. До Дня студента у фойє коледжу, була оформлена виставка студентських робіт. Тут можна було побачити і серію художніх картин, і різноманітну вишивку, вироби в техніці Орігамі, Декупаж, ковані вироби, вироби з дерева, екібани, квіткові композиції та навіть «коту́шка Те́сли», яку сам зробив студент нашого коледжу. Ми гордимося нашими талантами!
В Борщівському агротехнічному коледжі відбулася студентська вечірка присвячена Дню студента. Усім бажаючим при вході на дискотеку художниці коледжу створювали святково-фантазійний face-art, який послужив перепусткою на вечірку. Дівчата та хлопці весело провели час, танцюючи та розважаючись з друзями.
Шановні студенти! Вітаємо усіх з святом! Напевно, найвеселіші і найцікавіші часи в житті людини, це студентські роки, роки звершень, закоханостей, поривів і розчарувань. Кожен день несе щось нове, незвичайне, свіже в сприйнятті. Ви наші майбутні уми, ви наші світлі голови, майбутнє нашої країни! Нехай кожен з вас запам’ятає ці чудові, безтурботні і складні студентські роки. Нехай іспити не затьмарюють веселощі та студентські тусовки, нехай викладачі не будуть дуже суворі, а залікові книжки самі відкриваються назустріч халяви. Живіть , любіть, навчайтеся! Нехай отримані досвід та знання ведуть вас вперед до заповітного диплому! Успіхів вам в житті, в роботі, нехай студентство принесе не тільки веселощі, але й знання та освіту!
Page 1 of 151

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

-1°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 96%

Вітер: 24.14 km/h