14 - 15 березня в файному місті Тернопіль відбувся молодіжний форум "DOBRE DIY".

Протягом двох тижнів в Борщівському агротехнічному коледжі проходила першість з шахів та шашок серед працівників, викладачів та студентів закладу, яку провела циклова комісія фізичного виховання та захисту Вітчизни.

Ранньою весною студенти групи АІ -21 взяли участь у посадці дерев в саді коледжу. П'ять груш, шість яблунь і п'ять абрикос поповнили коледжівський сад. Вже скоро можна буде скуштувати свіжих дарів природи.

Триває весняна обрізка фруктових дерев в саді Борщівського агротехнічного коледжу. Досвідчені садоводи Василь Андрусик, Ігор Мартинюк, Андрій Ковцун, Василь Тихохід у теплий весняний день проводять упорядкування яблунь, груш, абрикос, персиків, які вже незадовго віддячуть нам щедрим врожаєм.

Page 1 of 166