Шановні колеги! Для того, щоби привернути увагу законодавців на проблеми коледжів, нам усім необхідно підписати електронну петицію на сайті Верховної Ради України «Про фінансування технікумів і коледжів». Наші чергові 25000 голосів дадуть змогу прискорити розгляд цього законопроекту у комітеті з питань науки і освіти та в подальшому внести його на розгляд парламенту.

Автор (ініціатор):Сторожук Микола Володимирович

Статус петиції: Оприлюднена

Дата початку збору підписів:17 вересня 2018 року

Дата завершення збору підписів:17 грудня 2018 року

Залишилось днів до закінчення збору: 87

Загальна кількість підписів: 4231 (з них за 7 днів: 4231)

Текст електронної петиції:

З метою забезпечення належного державного фінансування технікумів та коледжів просимо прийняти законопроект № 8460 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо прийняття Закону «Про фахову передвищу освіту»)».

12 вересня 2018 року в навчально-методичному кабінеті Борщівського агротехнічного коледжу відбулося засідання методичної ради з наступним порядком денним: затвердження складу методичної ради на 2018-2019 н.р.; вимоги до планування роботи, оформлення і ведення навчально-методичної документації в 2018-2019 н.р.; аналіз методичної діяльності викладачів в 2017-2018 н. р. і завдання на 2018 – 2019 н.р. Доповідачами з питань, що розглядалися, були Поплета В.В., Блозва І.Й., голови циклових комісій.

На методичній раді були обговорені важливі питання, які в рік акредитації навчального закладу набувають особливої ваги. На засіданні було затверджено форму робочої програми. Зразок робочої програми знаходиться на сайті навчально-методичного кабінету у вкладці «Нормативні матеріали».

13 вересня на спортивному комплексі Борщівського агротехнічного коледжу в рамках проведення Всеукраїнського Дня фізичної культури і спорту відбулося спортивне свято «День здоров’я» для студентів нового набору. З вітальним словом до студентів звернувся завуч коледжу Блозва Ігор Йосипович.

В програму свята були включені змагання з перетягування линви, комбінованої естафети, естафети 4х100, армспорту та міні-футболу.

Переможцями в окремих видах змагань стали :

Комбінована естафета А-11  Аі-11

Естафета 4х100 метрів Е-11      Аі-11

Перетягування линви   Аі-012  Аі-11

АрмспортАі-011  Аі-11

Міні-футбол                  Аі-011  Аі-11

У підсумку перше загальнокомандне місце зайняли команди груп : Аі-011 та Аі-11.

Друге місце посіли команди груп Е-11 та Б-11.

Третє місце за командою групи Аі-012.

Переможці та призери нагороджені грамотами дирекції коледжу.

2 вересня... ранок свята знань повниться мелодійними звуками дзвінкоголосого дзвоника, знову вулиці міста Борщева розквітають від юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр, ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом. Це наш Борщівський край, наша держава зустрічають День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Усі шляхи цього дня ведуть до Борщівського агротехнічного когледжу, розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяяної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.
Борщівський агротехнічний коледж – це все... народження і становлення, розвиток і оновлення, відродження і сподівання, між тим і долі людей, які творять добру історію навчального закладу, уособленням минулого і майбутнього альма-матері ознаменувалось у прапорі коледжу в 2005 році та хоругві, яка була освячена в 2009 році. Сьогодні ми маємо відчути незабутні миттєвості, вперше побачити знамена відділень навчального закладу.
З новим навчальним стартом... улюблений, рідний наш Борщівський агротехнічний коледж!!!

Page 1 of 144