12 вересня 2018 року в навчально-методичному кабінеті Борщівського агротехнічного коледжу відбулося засідання методичної ради з наступним порядком денним: затвердження складу методичної ради на 2018-2019 н.р.; вимоги до планування роботи, оформлення і ведення навчально-методичної документації в 2018-2019 н.р.; аналіз методичної діяльності викладачів в 2017-2018 н. р. і завдання на 2018 – 2019 н.р. Доповідачами з питань, що розглядалися, були Поплета В.В., Блозва І.Й., голови циклових комісій.

На методичній раді були обговорені важливі питання, які в рік акредитації навчального закладу набувають особливої ваги. На засіданні було затверджено форму робочої програми. Зразок робочої програми знаходиться на сайті навчально-методичного кабінету у вкладці «Нормативні матеріали».

13 вересня на спортивному комплексі Борщівського агротехнічного коледжу в рамках проведення Всеукраїнського Дня фізичної культури і спорту відбулося спортивне свято «День здоров’я» для студентів нового набору. З вітальним словом до студентів звернувся завуч коледжу Блозва Ігор Йосипович.

В програму свята були включені змагання з перетягування линви, комбінованої естафети, естафети 4х100, армспорту та міні-футболу.

Переможцями в окремих видах змагань стали :

Комбінована естафета А-11  Аі-11

Естафета 4х100 метрів Е-11      Аі-11

Перетягування линви   Аі-012  Аі-11

АрмспортАі-011  Аі-11

Міні-футбол                  Аі-011  Аі-11

У підсумку перше загальнокомандне місце зайняли команди груп : Аі-011 та Аі-11.

Друге місце посіли команди груп Е-11 та Б-11.

Третє місце за командою групи Аі-012.

Переможці та призери нагороджені грамотами дирекції коледжу.

2 вересня... ранок свята знань повниться мелодійними звуками дзвінкоголосого дзвоника, знову вулиці міста Борщева розквітають від юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр, ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом. Це наш Борщівський край, наша держава зустрічають День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Усі шляхи цього дня ведуть до Борщівського агротехнічного когледжу, розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяяної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.
Борщівський агротехнічний коледж – це все... народження і становлення, розвиток і оновлення, відродження і сподівання, між тим і долі людей, які творять добру історію навчального закладу, уособленням минулого і майбутнього альма-матері ознаменувалось у прапорі коледжу в 2005 році та хоругві, яка була освячена в 2009 році. Сьогодні ми маємо відчути незабутні миттєвості, вперше побачити знамена відділень навчального закладу.
З новим навчальним стартом... улюблений, рідний наш Борщівський агротехнічний коледж!!!

Традиційно свою роботу перша педагогічна рада в новому навчальному році, що відбулася 30 серпня поточного року, розпочала з огляду матеріально-технічної бази гуртожитків, спортивного комплексу та лабораторного корпусу.

Заступником директора з навчальної роботи Блозвою І.Й. підсумовано роботу педагогічного колективу за ІІ семестр 2017/2018 навчального року, окреслено завдання та перспективи розвитку в новому навчальному році.

Засіданням педагогічної ради розглянуто та затверджено річні плани роботи педагогічної та методичної рад, виховної роботи, що визначають основні орієнтири нашої діяльності.

Відповідальним секретарем приймальної комісії Бурлаком В.В. подано на розгляд і затвердження зміни до розподілу регіонального державного замовлення між формами навчання та освітніми рівнями.

Колектив навчального закладу впевнений: подальший успіх залежить від наших зусиль, бажання працювати та віри у завтрашній день.

Page 1 of 144