14 січня 2019 року в головному офісі компанії AgroGeneration відбулося нагородження фіналістів IV Всеукраїнського конкурсу «Краща аграрна практика 2018». Серед фіналістів – студент Борщівського агротехнічного коледжу Ігор Данчук.

08 січня 2019 року розпочалася реєстрація учасників пробного ЗНО. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

БІОЕНЕРГЕТИКА - ВИБІР МАЙБУТНЬОГО
В Борщівський агротехнічний коледж завітав завідувач лабораторією технологій вирощування та переробляння енергетичних культур для виробництва біопалива, кандидат сільськогосподарських культур Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України Гументик М.Я., інформувавши про спеціальність "Біоенергетика та органічне виробництво" та подарувавши навчальному закладу журнали виробників біоенергетичних культур та біопалива "Біоенергетика", підручники "Вирощування біоенергетичних культур", які рекомендовані для студентів денної і заочної форми навчання спеціальності "Агрономія" в аграрних вищих навчальних закладах

Хор Гомін взяв участь у різдвяному святі коляди « Хай буде благословенне Різдво Христове»,яке відбулося біля центральної ялинки міста Борщева. У виконанні хору прозвучали колядки «Небо і земля» і «Щедрий вечір всім нам»

Page 1 of 157