Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Всі новини

Всі новини

14 січня 2019 року в головному офісі компанії AgroGeneration відбулося нагородження фіналістів IV Всеукраїнського конкурсу «Краща аграрна практика 2018». Серед фіналістів – студент Борщівського агротехнічного коледжу Ігор Данчук.

08 січня 2019 року розпочалася реєстрація учасників пробного ЗНО. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

БІОЕНЕРГЕТИКА - ВИБІР МАЙБУТНЬОГО
В Борщівський агротехнічний коледж завітав завідувач лабораторією технологій вирощування та переробляння енергетичних культур для виробництва біопалива, кандидат сільськогосподарських культур Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України Гументик М.Я., інформувавши про спеціальність "Біоенергетика та органічне виробництво" та подарувавши навчальному закладу журнали виробників біоенергетичних культур та біопалива "Біоенергетика", підручники "Вирощування біоенергетичних культур", які рекомендовані для студентів денної і заочної форми навчання спеціальності "Агрономія" в аграрних вищих навчальних закладах

Хор Гомін взяв участь у різдвяному святі коляди « Хай буде благословенне Різдво Христове»,яке відбулося біля центральної ялинки міста Борщева. У виконанні хору прозвучали колядки «Небо і земля» і «Щедрий вечір всім нам»

Page 1 of 157

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

-5°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 17.70 km/h