Ukrainian English German Italian Polish Spanish

День вишиванки у коледжі

18 May 2018

Яскравістю квіткових барв, зеленим буянням трав, справжнім теплом, надіями на добрий урожай та на кращу долю приходить до українців травень. Він багатий на святкові та важливі дати: День матері, День сім’ї, Всесвітній день вишиванки. Цього року 17 травня став знаменним двома святами - великим релігійним та міжнародним. Дванадцять років поспіль українці відзначають Всесвітній день вишиванки. Незважаючи на свій відносно молодий вік, це свято набуло широкої популярності і стало традиційним, адже покликане зберегти народні традиції вишитого українського одягу.

Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» запропонували в 2006 році студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Спочатку вишиванки одягнули лише кілька десятків студентів і викладачів вишу. Протягом наступних років масштаби святкування поширилися всією Україною. До свята долучилася і українська діаспора.

Завжди підтримують проведення Всеукраїнських заходів і педагогічний та студентський колективи Борщівського агротехнічного коледжу. От і цьогоріч в стінах навчального закладу було проведено флешмоб і фотосесію. Долучився коледж і до заходів міського та районного рівнів.

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

10°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 69%

Вітер: 20.92 km/h