Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Прощання з коледжем

30 June 2018

Закінчилося останнє зайняття, здані останні заліки й іспити, і студенти нарешті можуть зітхнути спокійно: попереду – тільки найприємніше – довгожданий випускний.

27 червня 2018р. у Борщівському агротехнічному  коледжі відбулося свято, що символізує межу юності та дорослого життя. Свято, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Саме воно сьогодні зібрало разом дружню коледжівську родину. Це свято - випускний!

Цього особливого дня всі випускники чекали з нетерпінням декілька років. Бувало, скаржилися одне одному на те, що надто повільно тягнеться час, що набридло день у день ходити на заняття, штудіювати науки. А сьогодні, отримавши врешті бажаний диплом, відчули, що до радості додався легкий смуток: безтурботні дні закінчилися, і з-під крила мудрих наставників доведеться вийти в самостійне доросле життя.

Із вітальним словом і побажаннями здоров’я, успіхів, реалізації всіх задумів і планів до випускників звернувся директор коледжу Ярослав Козій. Разом із заступником директора з навчальної роботи Ігорем Блозвою вручили дипломи молодших спеціалістів більше 120 випускникам навчального закладу.

Випускників коледжу прийшли привітати шановні гості: заступник голови Борщівської районної державної адміністрації Віктор Голубець, отець Богдан та отець Михайло.

Коледж бажає щастя своїм вихованцям і завжди чекатиме їх.

Шановні випускники, ми не кажемо Вам: «Прощавайте!», ми кажемо Вам: « До нових зустрічей!»

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

-5°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 17.70 km/h