Завжди поруч із творчістю

01 August 2018

В умовах сучасної інформаційно-технічної цивілізації притаманна людині творчість є важливою рушійною силою розвитку суспільства. Керівництво і педагогічний колектив Борщівського агротехнічного коледжу вважають своїм пріоритетним напрямом роботи підвищення творчого потенціалу, цілеспрямованої діяльності усіх структурних підрозділів навчально-освітнього процесу. А це в свою чергу - створення умов для всебічного розвитку особистості студентів, світоглядного розквіту їх інтересів і талантів відповідно до профілю навчання.

Незважаючи на період професійних відпусток, педпрацівники навчального закладу активно включились у вирішення актуальних поточних питань навчально-виховного процесу, покращення матеріальної бази кабінетів і лабораторій, пошуку нових ідей і технологій. Прикладом цього є креативне мислення, працелюбність, висока майстерність та умілі руки лаборантів циклової комісії ремонтно-технологічних дисциплін відділення "Агроінженерія" Ігоря Мартинюка та Василя Тихохода. Саме у період літа вони проводять підготовку лабораторії "Трансмісія тракторів і автомобілів" до нового навчального року. Талановитими педпрацівниками виготовлено діючий макет автомобіля КамАЗ-4310, який слугуватиме практичній підготовці студентів.

З упевненістю можна сказати, що літні творчі трудові будні - це своєрідні сходинки до нових починань, творчого пошуку, самовідданості в ім'я Студента, Навчального закладу і Держави.