Cемінар - зустріч бібліотекарів та завідувачів бібліотек

28 September 2018

25 вересня 2018 року в стінах Сумського національного університету відбувся семінар - зустріч бібліотекарів та завідувачів бібліотек закладів вищої освіти І - ІІ рівнів акредитації. В рамках семінару 26 вересня проводився другий етап конкурсу "Кращий бібліотекар - 2018". Дипломом II ступеня нагороджена Надія Парнета, завідувач бібліотеки Борщівського агротехнічного коледжу.  Це був не просто конкурс, це був цікавий обмін досвідом, сучасними формами і методами бібліотечної роботи. Учасники презентували нові проекти, що застосовуються в бібліотеках, обмінювалися ідеями, обговорювали проблеми. Два дні пройшли, як мить, по - справжньому дружньою і теплою. Колеги бібліотекарі висловлюють вдячність НМЦ "Агроосвіта" за організацію семінару, Сумському НАУ та Коледжу СНАУ за гостинність.