Ukrainian English German Italian Polish Spanish

МОЛОДІЖНИЙ ПРОЕКТ. УСПІХ. КАР’ЄРА. ПРОФЕСІЯ. ЯК ЗДІЙСНИТИ ВЕЛИКУ МРІЮ?

11 October 2018

В бібліотеці Борщівського агротехнічного коледжу започатковано молодіжний проект. Даний проект - це ключ молодої людини не лише до набуття певних життєвих навичок, а й спосіб знайти своє місце в суспільстві. Проект надає можливість для розвитку та підтримки у пошуках власної формули успіху. Меседж проекту є формування здатності молодої людини проектувати своє майбутнє; ставити перед собою перспективні цілі, об’єктивно оцінювати власний потенціал та потреби; приймати самостійні рішення й нести відповідальність за них;  розкривати потенціал молодої людини та надавати допомогу в досягненні обраних цілей; допомогти молодій людині усвідомити власні життєві та професійні цілі; розробити план дій для досягнення власного благополуччя; спланувати власне майбутнє, у тому числі моделюючи кар’єрні перспективи.

 

Найбільшої віри в себе молодій людині дають колишні студенти Борщівського агротехнічного коледжу, кар’єра яких склалася успішно. До нас завітала Яна Замойська зі своєю формулою успіху. Молода, енергійна, творча, комунікабельна, цілеспрямована поділилася зі студентами власним прикладом як не загубити себе після закінчення навчального закладу. Обов’язковою умовою при цьому є здобуття вищої освіти. На її думку, «Якщо ти хочеш досягнути чогось, ти мусиш вчитися щодня». Яна розповіла про своє призначення в житті як стати успішною людиною, навчитися приймати важливі рішення, про навики роботи з клієнтами, формування власного характеру. Зустріч була надзвичайно цікавою, енергійною, сповненою оптимізму.

Ми, педагогічні працівники навчального закладу, докладаємо зусиль, щоб молоді люди змогли перетворити мрії в досяжні цілі. В майбутньому хочу бачити молодих людей успішними, амбітними, цілеспрямованими , закоханими у свою справу, з цікавою історією життя. І головне – в сузір’ї інших людей – зірок засяяти і стати Зіркою!

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702