Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Захист звітів

17 October 2018

11 жовтня поточного року  на відділенні «Агрономія. Будівництво та цивільна інженерія» відбувся захист звітів виробничо-технологічної практики студентами групи Г-41 спеціалізації «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання». Практика проводилася в два етапи: перший – періодом з 4 червня до 29 червня; другий – з 3 вересня до 22 вересня.  Об’єктами практики були районні управління експлуатації газових господарств та управління сусідніх областей.

 

Студенти продемонстрували підготовлені презентації та відеоматеріали господарств, де безпосередньо проходили практику. Хочеться відзначити відмінну якість підготовки студентів, їхні знання, вміння та навички, а саме: Бевза Дмитра, який проходив практику в ПАТ «Івано-Франківськгаз» у місті Долина Івано-Франківської області; Боднарука Богдана, Саламона Володимира, які проходили практику в Хоростівському УЕГГ; Тарновського Артема, Гульчака Павла – Теребовлянське УЕГГ; Мельничина Петра – Чортківське УЕГГ.

Адміністрація Борщівського агротехнічного коледжу щиро вдячна керівникам підприємств Борщівського, Заліщицького, Бучацького, Чортківського, Івано-Франківського, Хоростківського, Теребовлянського, Гусятинського, Шумського УЕГГ за доброзичливість та можливість студентам практично виконати поставлені індивідуальні завдання.

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

-5°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 17.70 km/h