В НАШИХ ЖИЛАХ КОЗАЦЬКА КРОВ ПУЛЬСУЄ І ГУДЕ

19 October 2018
З такими словами звернулася група А-21 спеціальності "Агрономія" під керівництвом куратора Височинської М.Р. до студентів та викладачів Борщівського агротехнічного коледжу, провівши інформаційно-просвітницьку годину 18 жовтня 2018 року в Палаці студентів, в рамках декади відділення "Агрономія. Будівництво та цивільна інженерія". Студенти перенесли всіх у період Запорізької Січі - символу мужності й незламності українського народу, розказали про життя й побут козаків. Поринули глядачів у часи Української Повстанської Армії. Згадали сумні сторінки сучасної України: лютневі події Майдану Незалежності; Небесну сотню. Неймовірне виконання власної поезії "Кіборги" студенткою Онопрієнко Т. викликали почуття душевного щему, але водночас і гордості за талановиту студентську молодь Борщівського агротехнічного коледжу.