Особиста першість з армреслінгу та гирьового спорту

24 October 2018
У вівторок 23 жовтня  на базі спортивного комплексу БАТК відбулася особиста першість з армреслінгу та гирьового спорту серед студентів. Участь у змаганнях взяли понад 20 студентів коледжу різних курсів та груп.
  Змагання з гирьового спорту проводилось з  двоборства (поштовх та ривок). За сумою набраних балів : І місце посів студент гр.  Е-41 Івлєв Віталій, на ІІ місці студент гр. Т-042 Костів Василь, а ІІІ місце виборов студент гр. Аі -11  Баранюк Іван. В напружених баталіях змагань, перемогу в армспорті, пеемогу св’яткував студент гр. ВПР – 41 Литвиненко Володимир, ІІ  місце посів студент групи Аі -11 Баранюк Іван, а на ІІІ місці студент гр. Т-042 Костів Василь. Змагання пройшли на високому рівні, студенти продемонстрували  високу майстерність, продовжуючи славні традиції силовиків  Борщівського агротехнічного коледжу.