Тригонометрія і реальні процеси життя

08 November 2018
Під таким девізом 06 листопада, викладачем фундаментальних дисциплін Доскоч Г.Я., було проведено відкрите заняття, на базі групи Аі-011 відділення «Агроінженерія" з навчальної дисципліни «Математика» на тему:« Тригонометричні функції". Основною метою заняття було вдосконалити практичні навики з теми при підготовці до ЗНО та показати зв’язок тригонометричних функцій з реальними процесами життя. Для реалізації навчальних, розвиваючих  та виховних цілей викладач намагається сприяти розширенню кругозору студентів, формуванню професійного світогляду, розвитку просторової уяви, формувати зацікавленість у результатах спільної роботи, розвивати творчі здібності і логічне мислення студентів при розв’язуванні практичних задач, формувати організаційну, соціально-особистісну, інформаційну, життєтворчу компетентності. Викладач вміло використала методи (словесні, наочні, евристичні, інтерактивні) і форми активізації пізнавальної діяльності студентів  (індивідуальна, групова, колективна, самостійна). Цікавими були виступи студентів із творчим домашнім завданням – історичне дослідження на тему «Тригонометрія в житті людини».