Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Тригонометрія і реальні процеси життя

08 November 2018

Під таким девізом 06 листопада, викладачем фундаментальних дисциплін Доскоч Г.Я., було проведено відкрите заняття, на базі групи Аі-011 відділення «Агроінженерія" з навчальної дисципліни «Математика» на тему:« Тригонометричні функції". Основною метою заняття було вдосконалити практичні навики з теми при підготовці до ЗНО та показати зв’язок тригонометричних функцій з реальними процесами життя.

Для реалізації навчальних, розвиваючих  та виховних цілей викладач намагається сприяти розширенню кругозору студентів, формуванню професійного світогляду, розвитку просторової уяви, формувати зацікавленість у результатах спільної роботи, розвивати творчі здібності і логічне мислення студентів при розв’язуванні практичних задач, формувати організаційну, соціально-особистісну, інформаційну, життєтворчу компетентності. Викладач вміло використала методи (словесні, наочні, евристичні, інтерактивні) і форми активізації пізнавальної діяльності студентів  (індивідуальна, групова, колективна, самостійна).

Цікавими були виступи студентів із творчим домашнім завданням історичне дослідження на тему «Тригонометрія в житті людини».

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

-5°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 17.70 km/h