Ukrainian English German Italian Polish Spanish
×

Warning

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /home/batkeduu/public_html/images/Latest_news/2016/fleshmob
×

Notice

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Latest_news/2016/fleshmob

Флешмоб «Україна – єдина» до Дня Гідності і Свободи України

21 November 2016

Сьогодні, в День Гідності та Свободи, ми засвідчуємо той факт, що Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – Помаранчева 2004-го року, яка стала Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності.

 

Відрадно мені сьогодні говорити про те, що наші студенти та викладачі були активними учасниками цих подій. Ми ніколи не стояли осторонь. Разом із всіма українцями демонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи, починаючи із першої лінійки три роки тому на вулиці Грушевського перед навчальним закладом, на майданах нашого міста та закінчуючи головним Майданом країни.

І зараз ми з гордістю говоримо про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Адже ми разом довели росіянам і білорусам, полякам і литовцям, німцям і шведам, англійцям і американцям і всім іншим націям те, що українці – це народ глибоко патріотичний, з високим почуттям гідності і непереборним духом свободи.

Ми відродилися як сучасна європейська нація, нація гордих, вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу і державність.

Ми, українці, маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти своєї мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Сьогодні всі, кому небайдужа доля рідної України, повинні об’єднати зусилля на благо країни. Ми маємо в скрутну хвилину згуртуватися, підтримувати один одного, а особливо допомагати нашим військовим, які в ході АТО звільняють українську землю від чужоземних окупантів та роблять все можливе для відновлення територіальної цілісності України. Гідний поваги народ має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої держави.

Разом – ми сила, наше суспільство здобуло право на зміни, яке маємо сприймати не як дарунок, а як обов’язок діяти, змагатись, вчитись і працювати для гідного життя.

Слава Україні!

Героям слава!

{gallery}Latest_news/2016/fleshmob{/gallery}

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

21°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 60%

Вітер: 11.27 km/h