Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Участь у роботі наради-семінару

02 December 2016

Земля навчальних закладів і її рейдерські захоплення, фінансування освітнього процесу в вишах, постійні новації в правилах прийому та багато іншого розглядалося на нараді-семінарі з питань підготовки фахівців для аграрного сектору та ефективного використання земельних та майнових ресурсів, що відбулася 1 грудня 2016 року на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України за участю ректорів та директорів аграрних навчальних закладів. Учасником такої наради був директор Борщівського агротехнічного коледжу Я.В.Козій.

 

З вітальним словом до учасників заходу звернувся перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець та заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова. На питанні підготовки кадрів для аграрного сектору економіки зупинився ректор НУБіП України, голова Асоціації працівників аграрних навчальних закладів «Украгроосвіта» Станіслав Ніколаєнко. Заступник Міністра – керівник апарату МОН України Роман Греба у своїй доповіді акцентував увагу  на ефективному використанні земельних та майнових ресурсів навчальних закладів. Свої пропозиції щодо змісту підготовки фахівців аграрного сектору та подальшої співпраці з аграрним бізнесом висловив Тарас Висоцький, генеральний директор Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу». Руслан Гурак, голова Державної інспекції навчальних закладів України конкретизував результати перевірки аграрних навчальних закладів та шляхи їх подолання.

У нараді взяли участь представники комітетів Верховної Ради України з питань освіти і науки та з питань аграрної політики та земельних відносин, Департаменту вищої освіти, Департаменту професійно-технічної освіти, Управління з питань державного майна та підприємств МОН України, НААН України.

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

10°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 69%

Вітер: 20.92 km/h