Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Проведено засідання педагогічної ради

23 December 2016

20 грудня поточного року під головуванням директора навчального закладу Я.В.Козія відбулося планове засідання педагогічної ради. Про форми і методи роботи щодо ліквідації академічної заборгованості та забезпечення високої якості знань студентів доповіли голови циклових комісій - Грис В.П., Кухарик І.Б., Бігуняк Я.І., Белюх Н.В. З використанням інноваційних методів у роботі викладачів фізичного виховання, підвищення навчально-виховної та фізкультурно-оздоровчої роботи в коледжі виступила керівник фізичного виховання Жаровська Н.В.

 

Завідувач бібліотеки Парнета Н.М. проінформувала членів педагогічної ради про використання бібліотеки  в інформаційно-освітньому просторі навчального закладу. Заслухано звіт про роботу бібліотеки в 2016 році та план роботи на 2017 рік.

Про санітарний стан кабінетів, лабораторій, гуртожитків доповіли керівники структурних підрозділів – Сарап Г.С., Сай М.Є., Боднар І.І.

На засіданні педагогічної ради також розглядалися питання переведення студентів заочної форми навчання на наступний курс та затвердження списку голів екзаменаційних комісій на 2017 рік.

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

10°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 69%

Вітер: 20.92 km/h