Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Участь в нараді обласного центру зайнятості

24 January 2017

20 січня 2017 року в конференц-залі Будинку праці, що в Тернополі, відбулася робоча зустріч керівництва обласного центру зайнятості з представниками влади та місцевого самоврядування, профспілок, громадських організацій, соціальних служб, роботодавців. Тема зустрічі – «Діяльність та перспективи розвитку служби зайнятості».

 

Служба зайнятості є посередником між людьми, які шукають роботу, та роботодавцями, які потребують найманих працівників. Нині основними проблемами на ринку праці Тернопільщини є низька мотивація до роботи, тіньова зайнятість, споживацькі настрої безробітних. «Ще одна суттєва проблема, - зазначив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук, - це дисбаланс між попитом роботодавців на працівників та кваліфікаційно-професійним складом шукачів роботи. Зараз кожен другий безробітний, зареєстрований в тому чи іншому центрі зайнятості області, має одну чи дві вищі освіти, а в Тернопільському МРЦЗ таких осіб налічується 81%. У той же час більшість роботодавців мають нагальну потребу в кваліфікованих робітничих кадрах, яких не вистачає».

Василь Олещук також наголосив на діяльності служби зайнятості протягом 26 років, поділився планами на майбутнє. Участь в нараді від Борщівського агротехнічного коледжу взяв завідувач навчально-виробничими практиками Я.В.Парнета.

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Переважно хмарно

6°C

Борщів

Переважно хмарно

Вологість: 94%

Вітер: 8.05 km/h