Зустріч з начальником служби у справах дітей Борщівської РДА та лікарем-наркологом

08 Лютий 2017

Місячник профілактики узалежнень і правового виховання в навчальному закладі розпочався 7 лютого 2017 року із зустрічі студентського та педагогічного колективів з начальником служби у справах дітей Борщівської районної державної адміністрації Скороходом О.П. та лікарем-наркологом Никирсою Л.А. Орест Петрович розповів про підлітків Борщівського району, які здійснюють злочини та наслідки від таких неправомірних дій. Про негативний вплив від вживання алкоголю, наркотичних речовин та куріння з конкретними статистичними даними була проведена лекція Людмили Адамівни. Слухачі дізналися багато важливої та потрібної інформації.