Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Інтернет - це глобальне добро чи зло?

09 Лютий 2017

«Інтернет – глобальне добро чи зло, комп’ютерна залежність як актуальна проблема сучасності». Інтернет є таким, яким ми створюємо його щодня: він є кращий і доброзичливий настільки, наскільки кожний з нас є ввічливим та позитивним в онлайн.

 

8 лютого 2017 року в читальній залі бібліотеки Борщівського агротехнічного коледжу з нагоди проведення в Європі та Україні Дня безпечного Інтернету проведено бесіду « Інтернет – глобальне добро чи зло, комп’ютерна залежність як актуальна проблема сучасності». Мета проведення - простежити вплив Всесвітньої глобальної комп'ютерної мережі Інтернет на світогляд людини, розкрити позитивні і негативні сторони впливу Інтернету, проаналізувати основні проблеми комп’ютерної та інтернет-залежності у молодіжному середовищі, визначити причини появи, симптоми та наслідки комп’ютерної залежності шляхом проведення анкетування.

Під час бесіди студенти виступали з доповідями на актуальну тему сучасності, аналізували позитивні і негативні сторони Інтернет-мережі. Відрадно те, що студентська молодь розуміє: в реальному світі краще жити, ніж у віртуальному.

В ході проведення анкетування визначено: студенти використовують Інтернет більше в навчальних цілях, як в розважальних.

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

9°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 78%

Вітер: 17.70 km/h