Ukrainian English German Italian Polish Spanish

«І проросло у серці слово».

24 Лютий 2017

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Його було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності. Відзначати Міжнародний день рідної мови стало традицією і в нашому навчальному закладі.

 

Тож 21 лютого 2017 року Борщівський агротехнічний коледж відзначав Міжнародний День рідної мови. Організатори виховного заходу – циклова комісія гуманітарних дисциплін – запросили усіх студентів та викладачів долучитися до свята з тематичною назвою «І проросло у серці слово». Дійство підготували та провели викладачі іноземної мови Ірина Гоч та Надія Константинович. Студенти другого курсу Ірина Зайченко, Павло Кав’юк, Аліна Коломієць, Аліна Краснопера, Христина Микита-Мудра, Тарас Мероник, Олег Наконечний та Сергій Шевчишин зі сцени цікаво розповіли про історію започаткування цього свята. Завдяки влучним сюжетам глядачі пересвідчилися в мовному розмаїтті нашої планети, у важливості спілкування рідною мовою.

Викладачі-словесники також не оминули нагоди наголосити на перевагах багатомовності, адже ЮНЕСКО вважає, що вивчення іноземних мов та багатомовність є ключами до взаєморозуміння та взаємоповаги. Виховний захід відбувався в камерній, доброзичливій атмосфері, а організатори свята вкотре переконалися, що виховують справді позитивно налаштоване небайдуже покоління.

Свято рідної мови стало незабутньою подією у житті коледжу та підтвердило, що мова є першою і вагомою ознакою людської культури.

 

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

10°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 94%

Вітер: 6.44 km/h