Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Розпочалася декада відділення

01 March 2017

Вже стало доброю традицією щороку проводити тижні, декади відділень, спеціальностей в навчальному закладі. 27 лютого поточного року в Борщівському агротехнічному коледжі стартувала декада відділення «Будівництво та цивільна інженерія». Розпочалася вона урочистостями з нагоди 20-річчя з дня створення будівельного відділення, на які були запрошені викладачі, студенти, колишні випускники.

 

Без будівництва немає і не може бути ніяких планів і намірів на майбутнє, ніякого прогресу, руху суспільства вперед. Воно служить матеріальною основою безупинного розвитку народного господарства, вирішенню житлової проблеми, підвищенню матеріального і культурного рівня українського народу. Про шедеври будівельного мистецтва, традиції високої самобутньої культури, винахідливість умільців-будівельників розповіла голова циклової комісії будівельних дисциплін Продан Н.С.

Професія будівельника здавна була овіяна народною шаною та повагою. Адже ті, хто будує житло, лікарні, офіси, торговельні центри, дитячі майданчики, дарують людям радість споглядання, розкіш домашнього затишку та побутового комфорту. Про справжню професію будівельника, відповідальність та затребуваність кадрів розказав завідувач відділення Гільтай В.В.

В святково прибраному залі, під мелодійні акорди пісень, простежувалась двадцятилітня історія будівельного відділення. Про віхи його становлення, кількісний і якісний склад випускників, очільників відділення розповіли викладачі соціально-економічних дисциплін Кобилянська О.Д., Стецько Т.В.

Спогадами про своє студентське життя, оволодіння професією будівельника в навчальному закладі поділилися випускники минулих років: Каськів Іван, Івасик Гаїна, Кумка Андрій, Деснега Андрій.

З найкращими побажаннями добра, здоров’я, успіхів і натхнення завершилася зустріч випускників та студентів.

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

21°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 60%

Вітер: 11.27 km/h