Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Батьківські збори

10 March 2017

Розпочався ІІ семестр, і за традицією на відділенні "Агроінженерія" заплановані в академічних групах коледжу батьківські збори.

 

Одне з головних завдань куратора групи, яке ставить адміністрація коледжу та завідувач відділення це робота з батьками, щоб допомогти їм краще зрозуміти свого нащадка, молоду людину, яка вчиться професії, а отже – життю.

У групах відділення "Агроінженерія"  відбулись  батьківські збори.

Основними питаннями, які завідувач відділення Ткаченко О.І. окреслив перед батьками були:

-  рейтинг студентів групи за результатами сесії;

-  нові правила нарахування стипендій;

-  участь студентів групи в позааудиторних заходах, предметних гуртках, спортивних секціях, олімпіадах, студентському самоврядуванні;

-  небезпечні групи смерті в соціальних мережах. Як запобігти біді;

-  роль сім’ї у становленні молоді.

 

Куратори багато уваги приділили взаємостосункам між підлітками, молодими людьми і викладачами, культурою спілкування у побуті.

Для того, щоб пробудити у кожного студента прагнення і потребу у самовихованні, необхідно їх вчити бачити себе збоку, оцінювати свою власну поведінку так само суворо, як і вчинки інших, володіти собою і своїми бажаннями, самостійно усвідомлювати свою провину, свої недоліки і намагатися виправити їх.

Сьогодні в Україні потрібні вільні, сміливо мислячі громадяни, талановиті організатори, які люблять свою батьківщину і направляють свою енергію на її процвітання. Такі люди самі собою не з'являються.  Їх має виховувати система, організовувана і підтримувана всім суспільством: державою, бізнесом, громадськими об'єднаннями і, насамперед, інститутом сім'ї.

В основі почуття обов’язку лежить усвідомлення відповідальності за свої вчинки перед самим собою, близькими та іншими людьми. Великодушність, взаєморозуміння, взаємодопомога, вміння поступитися. Дуже важливо, щоб студенти думали про ці якості душі і виховували їх у собі.

Дисципліна свободи і дисципліна обмеження вимогливість і прискіпливість – риторичні питання, як для вчителя, так і для вихованця. Адже границя між "особистістю приниженою" і "особистістю дисциплінованою дуже легко нівелюється.

          Межа між вимогливістю і прискіпливістю крихка, особливо в час тотального впливу Інтернету на психіку підлітка, що формується, і над яким запросто можуть влаштовувати експерименти. Сьогодні треба констатувати, що у нашому суспільстві немає відповідальності за Слово! Отже, вчителю зараз просто необхідно у першу чергу бути вихователем, який виховує почуття поваги і відповідальності до власного слова і слова оточення.

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

9°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 78%

Вітер: 17.70 km/h