Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Україна – ЄДИНА РОДИНА!

07 April 2017

Під таким гаслом в рамках обласного конкурсу творчих звітів  професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації проходив конкурсний творчий звіт колективів Борщівського агротехнічного коледжу.

 

Щорічно у день проведення творчого звіту, колектив працівників та студентів коледжу підсумовує проведену роботу за різними напрямками, зокрема, проводиться, концерт колективів художньої самодіяльності, виставки робіт народної творчості, тематичні експозиції в музеї історії України, літературні виставки та їх тематичне спрямування, а також робота бібліотеки.

Комісія конкурсних творчих звітів у складі методистів навчально-методичного  центру професійно-технічної освіти у Тернопільській області Мацека С.С. та Козловського І.В.,   методиста ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації в Тернопільській області Н.О.Трачук.

В концертній програмі у виконанні гутрка «Вертеба» прозвучало мистецько-літературне приношення   «В моїм серці Україна», за творами Б. Олійника, В. Стуса, І. Калиниченка. Вірш «Моїй Україні» читав Сергій Кубей. Особливий трепіт сердець у глядачів залу викликали жартівливий обряд «У великодний четвер, шоб квочки сідали» та звичаєве дійство «На вулиці близ криниці!» у виконанні театру українського фольклору «Жартівниці» (Мистецький керівник, Відмінник освіти України Ольга Костюк).

Зачарували своїм співом вокальні ансамблі дівчат та юнаків, даруючи глядачам пісні «Розкажу про Україну» та «Верба над водою ». Зворушливо прозвучала пісня про військові дії, що відбуваються на сході України «Я не буду гратись у війну», яку виконав Микола Вадовський. Мелодійно прозвучав інструментальний блюз, соло на трубі виконав Володимир Запоточний. У барвистий вінок мистецького свята вплела свою пісенну стрічку Інна Ониськів   даруючи музичне приношення «А я бажаю вам добра!» Патріотично лунала пісня про Україну та її щасливе майбутнє «Ой світи місяць, місяченьку» та лемківська народна пісня «Віно, віно червененьке» у виконанні народного аматорського гурту «Солоспів». (Мистецький керівник, Відмінник освіти України Ярослав Костюк).

Завершальним акордом концертного творчого звіту стали пісні «Завтра в далеку дорогу», «Наш отаман Гамалія» та «Геть вороги з України» у виконанні народної аматорської хорової капели «Гомін». ( Мистецький керівник Степан Дем’янишин).

В актовій залі коледжу експонувалась виставка декоративно-прикладного мистецтва - праця серця, душі, невичерпної фантазії і, звісно, працьовитих, вправних рук студентів та викладачів.

Директор коледжу Ярослав Козій висловлював щиру дяку всім аматорам сцени, а також вітав із ювілеєм учасника хорової капели «Гомін»- Володимира Николина та із днем народження завідувача відділенням «Агрономія. Будівництво та цивільна інженерія» Володимира Гільтая.

Прекрасне мистецьке свято творили молоді юнаки і юнки, викладачі та працівники Борщівського агротехнічного коледжу,нове покоління подолян, талановитих, сповнених життєвої снаги, впевнених у своїх силах. Глядачі ж подарували учасникам концерту свої щирі аплодисменти.

 

Ольга Костюк

Відмінник освіти України

художній керівник Борщівського агротехнічного коледжу

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Переважно хмарно

6°C

Борщів

Переважно хмарно

Вологість: 94%

Вітер: 8.05 km/h