Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Творімо милосердя разом

30 April 2017

Доброта, мораль, співчуття…На перший погляд, - це абстрактні поняття, які неможливо ні побачити, ні доторкнутись до них. Cтуденти спеціальності «Маркетинг» вирішили зробити їх реальними і відчутними.

Під час проведення днів спеціальності студенти організували ярмарку талантів, де реалізовували кулінарні смаколики, приготовлені власноруч. За виручені кошти (близько 800 гривень) закупили солодощі для вихованців Мельнице-Подільського будинку інтернату. Студенти груп К-11 і К-21 як волонтери Районної організації Товариства Червоного хреста взяли участь у благодійній акції «Творімо милосердя разом». Під час акції також були зібрані кошти для придбання великодніх подарунків для одиноких людей Мельнице-Подільського територіального центру. До акції долучилися і студенти групи Е-21 навчального закладу.

25 квітня 2017 року студенти разом з Головою РО ТЧХ Галиною Кукурудзою і викладачем Галиною Дерешівською відвідали Мельнице-Подільські заклади, подивилися концертну програму, яку підготували гуртківці Будинку дитячої творчості і вручили привезені подарунки.

Вихованці цих закладів були дуже вдячні за спілкування і подарунки. Ця поїздка перевернула наше уявлення про світ: виявляється, що не всі люди живуть у власних сім'ях, не всі оточені любов'ю та увагою рідних і близьких. Але кожна людина має право на гідну забезпечену старість, лікування та догляд. А заклади, які ми відвідали, якраз і надають таку можливість, створюють умови для того, щоб їхні пацієнти не почувалися самотніми.

І ми, студенти, раді, що змогли подарувати їм нові враження, хвилини радісного спілкування, частину свого тепла, уваги, того, що ці люди потребують від суспільства.

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Переважно хмарно

8°C

Борщів

Переважно хмарно

Вологість: 84%

Вітер: 11.27 km/h