Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Участь в роботі семінару

18 May 2017

З метою впровадження сучасних енергоощадних технологій в сучасному будівництві на базі Немирівського коледжу будівництва та архітектури Вінницького національного аграрного університету відбувся семінар-тренінг, участь в якому брали викладачі Борщівського агротехнічного коледжу – Продан Н.С., Гонтарук В.В., Журецький В.В.

 

Відкрили семінар Шевченко В.І., завідувач кабінету навчально-методичного забезпечення технічної та економічної освіти НМЦ «Агроосвіта» та Маринич Ю.В., методист НМЦ «Агроосвіта», які вказали на необхідність впровадження новітніх енергозберігаючих технологій та альтернативних видів енергії в будівництві.

Представники підприємства «Термодім» (компанія «Валькірія»), компаній «Українська енергопромислова група», «Енергоменеджери: рецепт економії енергії» поділилися досвідом виробництва блоків з пінополістиролу для будівництва будівель і споруд.

Учасники семінару обговорили питання енергозбереження як стратегії державних програм, енергозберігаючих матеріалів, конструкцій, технологій в будівництві, показали їх практичне застосування в минулому та сьогоденні. Висловлюємо щиру вдячність адміністрації Немирівського коледжу будівництва та архітектури Вінницького НАУ за високу організацію проведення тренінгу та змістовно проведену екскурсію до палацу графині М.Г.Щербатової.

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

22°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 58%

Вітер: 11.27 km/h