14 жовтня українці святкують День святої Покрови Пречистої Богородиці

13 October 2017

14 жовтня українці святкують  День святої Покрови Пречистої Богородиці, День Української повстанської армії (УПА), День Українського козацтва та  День захисника України, офіційно встановленого 14 жовтня 2014 року Указом Президента України «…з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи української громадськості».

У бібліотеці Борщівського агротехнічного коледжу розгорнуто книжкову виставку «Літопис Української Повстанської Армії». В цих книгах висвітлюються маловідомі широкому загалу в Україні героїчні сторінки боротьби українських повстанців. Часописи повертають нам імена патріотів, які за велику любов до власного народу поклали на вівтар своє життя. Студенти та викладачі мають можливість оглянути, перечитати представлені видання, що розкривають історію УПА, її діяльність, бойові дії. Читач може відчути  душевний стан бійців і їх родин, трагічні і радісні життєві історії простих українських сімей.

Це сторінки з нашої історії, які ніколи  не можна забувати.

Переважно хмарно

Переважно хмарно