Ukrainian English German Italian Polish Spanish

День української писемності та мови

10 November 2017

9 листопада 2017 року за двадцятилітньою традицією Борщівський агротехнічний коледж відзначив День української писемності та мови, який щороку мотивує викладачів-словесників та всіх небайдужих до рідної мови розбурхувати інертність, творити, фантазувати, займатися пізнавальною та дослідницькою діяльністю. Бо обов’язок кожної молодої людини знати, шанувати, зберегти і передати наступним поколінням нашу унікальну і наймелодійнішу з усіх українську мову.

Циклова комісія гуманітарних дисциплін організувала цікаву мовознавчу вікторину, а у співпраці з групою Аі-11 (куратор Белюх Н.В.) організували і провели інформаційно-просвітницьку годину «Не даймо, друзі, загубитись слову».

Про появу української писемності з дохристиянських часів до часів козацтва цікаво та пізнавально розказали зі сцени Палацу студентів студенти Андріяш М., Мельничук С., Хамчук М., Кокітко В., Кіт Д., Надрага Д., Дмитрук Б., Строцький І., Матлага М., Легінь О.

Організаційну та технічну допомогу у проведенні просвітницької години люб’язно надали Куропатва О.П. та художні керівники Костюк Я.Р., Костюк О.Р.

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

21°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 60%

Вітер: 11.27 km/h