Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Запалення новорічної ялинки

20 December 2017

19 грудня в Борщівському агротехнічному коледжі в урочистій і теплій атмосфері відбулося цікаве дійство - запалення новорічної ялиночки за участі Святого Миколая, гостей міста, районної адміністрації, районної ради, священиків, викладачів та студентів закладу освіти.

Цьогоріч святкова феєрія вразила усіх присутніх новими піснями, жартами та приємними несподіванками. Навіть ті, хто завітав на свято не в особливо піднесеному настрої, одразу полинув в атмосферу доброзичливості, щирості та веселощів. Адже святий чарівник Миколай у всі часи обдаровував людей гарним настроєм, добрими думками, світлими сподіваннями. До того ж урочистий виступ директора Борщівського агротехнічного коледжу Козія Я.В. підбадьорював до нових звершень та рішучих кроків.

Пісні "Загадаю Миколаю", "Мій Ангел", "Зима" звучали в подарунок усім, хто гарно навчався в першому семестрі, хто брав активну участь в спорті, в художній самодіяльності, в громадському житті коледжу. Чоловіча народна хорова капела "Гомін" піснею "Робіть добро" спонукала присутніх творити добро повсякчас.

Яскраві вогники ілюмінації на старих каштанах біля будівлі коледжу щороку асоціюються з яскравими особистостями, що навчаються в нашому закладі освіти. Сподівання на успішний 2018 рік загорілися в душах всіх, хто долучився до урочистого дійства.

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

10°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 90%

Вітер: 14.48 km/h