Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Стартує ЗНО-2018

04 Лютий 2018

Шостого лютого поточного року розпочинається реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року, яка триватиме до 19 березня. Вносити зміни до реєстраційних даних можна до 02 квітня поточного року.

 

Щоб успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і надіслати його до Івано-Франківського регіонального центру.

Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися». Головним кроком правильної реєстрації є обрання категорії особи.

Якщо Ви у 2018 році завершуєте навчання в закладі загальної середньої освіти (школа, гімназія, ліцей тощо) – ваша категорія «Випускник закладів загальної середньої освіти 2018 року».

Якщо Ви є учнем (студентом, слухачем) закладів професійної (професійно-технічної) освіти і здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, – ваша категорія «Учень (слухач) закладів професійної (професійно-технічної) освіти».

Якщо Ви є учнем (студентом, слухачем) закладу вищої освіти (коледж) і здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту,ваша категорія «Студент закладу вищої освіти».

Якщо Ви вже маєте атестат (здобули повну загальну середню освіту в попередні роки), незалежно від того, де Ви навчаєтеся зараз (чи продовжуєте навчатися),ваша категорія «Випускник минулих років».

Якщо Ви навчаєтесь у закордонному навчальному закладі та здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, – ваша категорія «Випускник, який здобуде в 2018 році повну загальну середню освіту в навчальному закладі іншої держави».

Процедура реєстрації відрізняється залежно від того, чи проходитимете Ви ДПА у формі ЗНО, чи просто складатимете ЗНО.

Ознайомитися з інструкціями щодо реєстрації на ЗНО можна на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (http://testportal.gov.ua/) в розділі «Учасникам».

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

21°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 60%

Вітер: 11.27 km/h