Ukrainian English German Italian Polish Spanish

День безпечного Інтернету

06 Лютий 2018

В 2004 році за ініціативою європейських некомерційних організацій European SchoolNet та Insafe Захід запроваджено День безпечного Інтернету (Safer Internet Day), який  відзначається у вівторок другого тижня лютого.

6 лютого 2018 року День безпечного Інтернету проходить під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення кращого цифрового досвіду.

Для того, щоб бути в курсі того, як цей день відзначається в світі слідкуйте за хештегами #SID2018 та  #SaferInternetDay  у соціальних мережах.

Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні запрошує долучитися до спільного проведення цього дня:

 • завантажуйте ключові повідомлення Дня безпечного Інтернету 2018 тут;
 • перегляньте свої онлайнові ресурси на дотримання та повагу прав людини;
 • проводьте зустрічі, обговорення, тренінги, форуми, конференції, родинні наради, виховні години, квести із безпеки онлайн;
 • створіть свою обіцянку щодо безпечного користування Інтернетом для 2018 року та беріть участь у #saferinternetchallenge.
 • вправи для підлітків, вправи та рекомендації для батьків та педагогів можна завантажити за посиланням: goo.gl/6vvsFk.

Дізнайтеся більше про День безпечного Інтернету на www.saferinternetday.org, включаючи інформацію про заходи в Україні: https://www.saferinternetday.org/web/ukraine/sid

День безпечного Інтернету в Україні у Фейсбуці: https://www.facebook.com/UkraineSID

День безпечного Інтернету у Твіттері: https://twitter.com/UkraineSID

Центр кращого Інтернету: https://betterinternetcentre.org/

7 лютого 2018 року о 12.30 розпочнеться 45-хвилинний безкоштовний онлайн-урок з нагоди Дня безпечного Інтернету. Для участі в заході запрошуються учні старших класів шкіл, професійно-технічних ліцеїв та коледжів. Кожному учаснику необхідно індивідуально зареєструватися за посиланням:https://www.netacad.com/web/self-enroll/course-616175.

Члени гуртка "Байт" нашого коледжу (керівник Гонтарук Л.Г.) долучаються до відзначення Дня безпечного Інтернету у світі.

 • 7 лютого гуртківці "відвідають" онлайн-урок;
 • 9 лютого відбудеться інформаційно-просвітницька година на тему: «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

 • map: мапа
 • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
 • E-mail: 1
 • Post: 48702

Погода

Хмарно

21°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 60%

Вітер: 11.27 km/h