Година спілкування: «Відверта розмова про любов і статеві відносини»

19 Лютий 2018

14 лютого, в читальному залі бібліотеки, відбулася година спілкування: «Відверта розмова про любов і статеві відносини».

Мета заходу: організувати студентський всеобуч з питань статевого виховання, а також висвітлити формування здорового способу життя шляхом роз’яснення залежності сексуальності жінки і чоловіка від таких шкідливих звичок, як алкоголізм, наркоманія та від наслідків венеричних захворювань.

Активну участь у виховній годині брали студенти групи А-11   Бартошко М.

Буряк О. Голубець І., Сава С., ОнопрієнкоТ. Шевчук О., куратор - Височинська М.Р.

На зустріч був запрошений лікар центральної лікарні Петро Сорба. Він цікаво та доступно висвітлив всі питання з актуальної теми.

Присутні оглянули книжкову виставку «Про кохання і не тільки…»

Були переглянуті цікаві відеоролики. Зустріч пройшла цікаво та змістовно.

Переважно хмарно

Переважно хмарно