15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших

21 Лютий 2018

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку,

15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон . Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Традиційно в цей день представники педагогічного та студентського  колективів  Борщівського агротехнічного коледжу відвідали  сім’ю загиблого воїна-афганця в с.Устя Валерія Гричака. До підніжжя  пам’ятника  колишнього студента навчального закладу поклали квіти, лампадки та помолились.

Переважно хмарно

Переважно хмарно