Година спілкування в навчальному закладі

14 March 2018

Молодість – це яскраві, амбітні, наповнені життям та експериментами роки. Не варто витрачати їх на мертвечину. Знайомитися, подорожувати, працювати, закохуватися, проходити стажування і курси, зрештою…помилятися, вигравати, розвиватися, співати пісень та насолоджуватися – це ті завдання, які має поставити перед собою молода людина.

13 березня в читальній залі бібліотеки Борщівського агротехнічного коледжу відбулася година спілкування «КАР’ЄРА, АМБІЦІЇ, КАР’ЄРИЗМ». На зустріч зі студентами завітала колишня студентка навчального закладу Олеся Горбатюк, кар’єра якої склалася успішно. Після навчання в коледжі на відділенні «Комерційна діяльність» вона здобула освіту юриста. Пізніше відкрила магазин «Все для вишивки» і зараз з успіхом веде власний бізнес. Олеся Олександрівна поділилася з молоддю власними секретами як не зневіритися у власних силах. Розказала як бути впевненими і досягати своїх цілей і задумів. Директор коледжу Ярослав Козій, кар’єра якого склалася блискуче і який уже 16 років з успіхом керує у Борщівському агротехнічному коледжі, також розповів студентам про свій шлях і про його життєву долю. Побажав їм творчих злетів, і головне – в сузір’ї інших людей-зірок засяяти і стати Зіркою!

Молоді люди почерпнули для себе багато цікавого: якими навичками і знаннями оволодіти, щоб кар’єра була успішною, ознайомилися із «законом досягнення успіху»: щоб бути успішним, треба вміти зберігати баланс між тим, чого ми прагнемо, і тим, яким чином ідемо до мети. Нехай молоді люди творять свою історію життя: вчитися і здобувати ті науки, які їм необхідні, вчити іноземні мови, бажати і досягати, ставити перед собою цілі і перемагати, бути наполегливими і закоханими у справу, яку робиш. Вірити у власні сили, бо життя людини - у її руках.