Практика – це найдієвіший засіб виховання молодих фахівців

27 March 2018

Важливе місце в підготовці спеціалістів з комерційної діяльності відведено технологічній практиці, яку студенти проходять у кращих сільськогосподарських та переробних підприємствах різних форм власності, з якими укладено відповідні угоди.

При визначенні місць проходження технологічної практики враховуються перспективи майбутнього працевлаштування студентів. Результати проходження практики студенти оформлюють у вигляді звітів-щоденників з додатком відповідних документів.

За підсумками проходження технологічної практики в Борщівському агротехнічному коледжі було проведено захист звітів студентами третього курсу з використанням презентаційних матеріалів.

Головним завданням викладачів спеціальності є наближення студентів до виробництва, співпраця з передовими господарствами, щоб наші випускники були затребувані на ринку праці.

Переважно хмарно

Переважно хмарно