Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Педагогічний ОСКАР -2018

13 April 2018

Вже не одне десятиліття науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» проводить конкурси навчально-методичних робіт, у яких я з колегами постійно беремо участь і де не одноразово наші роботи займали призові місцяі сподіваюсь заслужено були відзначені дипломами. Чесно кажучи, участь в конкурсі завжди мотивує  акумулювати  свій педагогічний досвід, співробітничати у творчій атмосфері з молодими колегами, обов’язково прогнозувати успіх, проявляти неабиякий хист, інтуїцію, уяву та фантазію. Щоразу це унікальний  шанс самовираження, пошук індивідуального творчого стилю, новий досвід і нові сподівання.

Кожна перемога у роботі педагога – це особлива життєва сторінка, це неабиякий стимул модифікувати досвід, ставати ще креативнішим, бути успішним та завжди готовим до творчого виконання своїх професійних обов’язків.

Перемога – це надзвичайний емоційний підйом, неабиякий мажор, що окрилює. Бо ж насправді успішному і дієвому наставнику важливо перебувати в такому душевному стані, щоб і вихованці, і колеги по роботі могли б почерпнути з твого джерела багато емоційного досвіду і натхнення, і оптимізм. Важливо також, щоб робота успішного педагога мотивувала молодь до високого професіоналізму, якісної фахової підготовки.

До слова, цьогорічне нагородження дипломом переможця конкурсу професійної майстерності було для нас дійсно неочікуваним, я б сказала навіть «сюрпризом»,і дуже вразило, що «Педагогічний ОСКАР -2018»  урочисто вручали видатний український діяч, президент Національної академії педагогічних наук України, доктор філософських наук, голова конкурсної комісії Кремень В.Г. та народний депутат України, голова підкомітету з питань позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти та освіти дорослих Комітету Верховної Ради України Констанкевич І.М.

Насправді делегація, Борщівського агротехнічного коледжу, яка була присутня на цьому феєричному дійстві, почувала неабияке піднесення і гордість за свій навчальний заклад, бо твій успіх-це успіх твоїх колег.

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

10°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 90%

Вітер: 14.48 km/h