Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Презентація навчального посібника

18 April 2018

16 квітня в навчально-методичному кабінеті Борщівського агротехнічного коледжу в рамках проведення декади відділення «Агроінженерія» відбулася презентація підручника, співавтором якого є Грис Віктор Петрович, голова циклової комісії експлуатаційно-технологічних дисциплін, викладач навчального закладу. У посібнику значна увага звертається на використання агрегатів і обладнання під час вирощування сільськогосподарських культур, обґрунтування складу збиральних комплексів, планування та організації роботи машинно – тракторного парку.

Заступник директора з навчальної роботи Ігор Йосипович Блозва відзначив важливу роль книги в житті людини та молодого покоління. Сучасний спеціаліст повинен поєднувати традиційні та електронні носії інформації.

Не інтернетом єдиним живе людина. Для розвитку молодого покоління, самого інтернету для успіху замало. Для повноцінного розвитку студентам потрібне спілкування, обговорення, потрібен особистий контакт і співдія. Маємо постійно вчитися: чи то зі спадщини минулого, чи то з досвіду наших сучасників – зазначила у своєму виступі завідувач бібліотеки Надія Михайлівна Парнета.

Віктор Володимирович Поплета, завідувач навчально-методичного кабінету, підсумовуючи зустріч, звернув увагу на те, що не треба порівнювати і обирати з кращого найкраще, бо нікому це ще досі не вдалося. Треба пам’ятати, що книга і комп’ютер завжди залишатимуться основними джерелами інформації, які не просто будуть співіснувати, але дуже добре будуть доповнювати один одного.

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

21°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 60%

Вітер: 11.27 km/h