Запрошуємо на навчання

20 April 2018

19 квітня 2018 року в рамках проведення декади відділення «Агроінженерія» в Борщівському агротехнічному коледжі відбувся День відкритих дверей. Учасниками даного заходу були учні Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №3- гімназія» імені Романа Андріяшика, шкіл Теребовлянського, Чортківського, Заліщицького районів.

В лекційній залі коледжу заступник директора з навчальної роботи І.Й.Блозва та відповідальний секретар приймальної комісії В.В.Бурлак розповіли майбутнім абітурієнтам про особливості вступу для здобуття освітнього рівня «молодший спеціаліст» та про спеціальності, за якими здійснюється навчання в коледжі. Доповнила виступ викладачів представник районного центру зайнятості Галян Г.І.

Присутні школярі були вражені виступом команди КВК «Новий поворот» відділення «Агроінженерія», а також матеріальною базою навчального закладу.