ukendeitples

Захист дипломних проектів спеціальності 141 заочного відділення

02 Грудня 2019

28 листопада відбувся захист дипломних проектів студентами групи ЕІ-31 заочного відділення коледжу. До захисту допущено 12 осіб. Студенти даної групи при захисті своїх дипломних проектів відзначились міцними теоретичними знаннями та продемонстрували свої практичні вміння та навики.

Головував Екзаменаційною Кваліфікаційною Комісією кандидат технічних наук, декан інженерно – технічного факультету Подільського державного аграрно – технічного університету Панцир Юрій Іванович.  Голова комісії дав високу оцінку якості підготовки фахівців зі спеціальності 141 « Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

Сьогодні, 2  грудня, будуть вручені дипломи молодшого спеціаліста професійної кваліфікації «Технік – електрик».

Студенти Вовчук Андрій Ігорович та Рудюк Роман Олександрович отримають диплом з відзнакою.