Print this page
-->

Музей - майбутнє традицій!

19 May 2020

Музей — це те місце, де можна зустрітися з минулим, побачити сьогодення та зазирнути в майбутнє. Саме тут ми знайомимося із важливими історичними подіями, дізнаємося більше про свій край, гортаємо важливі сторінки історії.
18 травня міжнародна світова музейна спільнота відзначає день музеїв, підкреслюючи цим, що музейні заклади є одним із найважливіших інструментів культурного обміну та збагачення культур.

Вже з 1992 року в Борщівському агротехнічному коледжі діє музей Історії України, витоки якого сягають ще далекого 1972 року. Діяльність нашого музею спрямована на документування та відображення особливостей природи та історії краю в музейних предметах, збереження, охорону і наукове дослідження пам’яток історії і культури, їх використання з освітньою метою. Зусиллями студентів та викладачів зібрано багатий матеріал з історії рідного краю. Здобувачі освіти із задоволенням і цікавістю працюють над поповненням фондів: збирають експонати, роблять описи, проводять дослідницькі роботи, оформляють експозиції. Змістовно та цікаво проводять екскурсії студенти-екскурсоводи. При музеї працює школа екскурсоводів, де усі бажаючі мають можливість навчитися та розвинути свої комунікативні та організаторські здібності. Наші відвідувачі – це не лише студенти, а й учні шкіл, гості коледжу та міста.
Виховний потенціал роботи музею дає змогу сформувати в молоді національно - орієнтовну світоглядну позицію, цілісні уявлення про історію розвитку суспільства та національної культури. Збираючи і зберігаючи пам’ятки матеріальної і духовної культури, музей проводить велику дослідну та освітньо-виховну роботу.
Отож чекаємо всіх бажаючих зазирнути в історію нашого коледжу та краю в гості!

Останнє від inna