ukendeitples
-->

Вiтаємо!

15 June 2020

27 травня  2020 року у Науково-методичному центрі вищої фахової та передвищої освіти відбулося підведення підсумків заключного етапу конкурсу «Педагогічний ОСКАР-2020».

Конкурс професійної майстерності педагогічних працівників технікумів і коледжів «Педагогічний ОСКАР» проводиться щорічно на виконання Меморандуму про співпрацю  Національної академії педагогічних наук України та Науково-методичного центру вищої фахової та передвищої освіти. Основна мета проведення конкурсу – виявлення та підтримка творчої діяльності педагогів, залучення широкого кола освітян до створення, вивчення й поширення сучасних інноваційних освітніх технологій і кращих педагогічних практик.

 

Від Борщівського агротехнічного коледжу на конкурс було представлено 40 робіт.

Більшість робіт достойно оцінено конкурсною комісією. Проте, тільки одна робота МЕТОДОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ, ПРИНЦИПИ, ПІДХОДИ ФОРМУВАННЯ АДЕКВАТНОЇ ПОВЕДІНКИ ТА САМООЦІНКИ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ Янів Оксани Петрівни та Решетняк Світлани Іванівни – вихователів гуртожитку здобула ІІІ місце в номінації: ІННОВАЦІЙНИЙ ПРОЄКТ В ОРГАНІЗАЦІЇ ВИХОВНОЇ, СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ  РОБОТИ. Вітаємо переможців із високою нагородою і надіємося на подальші успіхи педагогічного колективу навчального закладу в творчій праці, впровадженню нових педагогічних ідей в навчально-виховний процес.

За рішенням дирекції коледжу переможці конкурсу будуть нагороджені грошовою премією.

em150gerb pdatulnaytntu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15