ukendeitples
-->

Завершується вступна компанія 2020

11 July 2020

В Борщівському агротехнічному коледжі відповідно до Умов прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2020 році, 13 липня о 18:00 завершується прийом заяв від вступників на основі базової загальної середньої освіти.

 

Вступні іспити мають бути проведені у період з 14 липня до 21 липня 2020 року.

Після проведення вступних іспитів для кожної спеціальності у закладі освіти будуть сформовані рейтингові списки вступників, які оприлюднюються не пізніше 12:00 23 липня на сайті коледжу.

Рейтинговий список вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування формується на основі конкурсного бала за кожною конкурсною пропозицією з повідомленням про отримання чи неотримання вступниками права на здобуття фахової передвищої освіти за регіональним замовленням.

Вступники, які отримають рекомендації до зарахування, мають виконати вимоги до зарахування на місця регіонального замовлення до 12:00 27 липня.

Зарахування вступників за регіональним замовленням має відбутися не пізніше 18:00 29 липня. Зарахування вступників, які вступають на контракт – не пізніше ніж 31 липня (додаткове зарахування – не пізніше 31 серпня).

Бажаємо усім абітурієнтам успішних вступних іспитів!  

em150gerb pdatulnaytntu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15