ukendeitples

Вітаємо першокурсників!

18 September 2020
Знову ранок вересневого дня у Борщівському агротехнічному коледжі повниться мелодійними звуками веселого дзвоника, адже 76 студентів на основі повної загальної середньої освіти, освітньо – кваліфікаційного рівня, «кваліфікований робітник», раніше здобутого ступеня «молодший спеціаліст» чи вищої освіти заповнять аудиторії нашої Альма-Матер. Саме для них сьогодні розпочинається новий 2020-2021 навчальний рік.
На святковій лінійці студентів – першокурсників привітала заступник директора з виховної роботи Г.С.Сарап, а заступник директора з навчальної роботи І.Й.Блозва зачитав наказ про зарахування до складу студентів та вручив залікові книжки.
Відлік навчального року розпочато. Отож, шановне товариство! Запрошуємо Вас на заняття в навчальні аудиторії Борщівського агротехнічного коледжу.

em150gerb pdatulnaytntu