ukendeitples
-->

Спортивне свято присвячене Дню фізичної культури і спорту

18 September 2020
На стадіоні спортивного комплексу Борщівського агротехнічного коледжу відбулося спортивне свято присвячене Дню фізичної культури і спорту. З вітальним словом до першокурсників звернувся завуч закладу освіти І.Й.Блозва, котрий побажав студентам сили та витривалості у фізичних випробуваннях та заохотив здобувачів освіти до систематичних занять спортом.
До програми свята входили змагання з естафетного бігу, човникового бігу, комбінованої естафети, армреслінгу, гирьового спорту та перетягування линви. В змаганнях взяли участь групи першокурсників : Аі-011, Аі-012, Е-11, Г-11, А-11, К-11 (на основі базової загальної середньої освіти) та групи Б-11, Аі-10 (на основі повної загальної середньої освіти). Перше загальнокомандне місце виборола команда групи Аі-011, а друге і третє місця відповідно, зайняли групи Аі-012 та Г-11.Серед груп на основі повної загальної середньої освіти сильнішою виявилася група Б-11, що була першою в естафеті 4х100м., човниковому бігу, гирьовому спорті, а група Аі-10 була першою в змаганнях з армреслінгу, комбінованій естафеті.
Змагання пройшли на високому емоційному рівні, усі учасники залишитися задоволеними результатами. Сподіваємося, що спортивне свято стане поштовхом для студентів систематично займатися фізичною культурою та спортом і вести здоровий спосіб життя.

em150gerb pdatulnaytntu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15